درخواست های ارتباط
جستجو
  لیست دوستان من
  صندوق پیام
  همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
  صندوق پیام
  رویدادها
  همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
  همه رویدادهای من
  اطلاعات دوره آموزشی

  مدت دوره

  24:32:42

  تعداد ویدیوها

  53

  تعداد کامنت ها

  143

  خرید دوره | 211,200

  حجم دوره: 2,975 مگابایت

  اطلاعات فیلم آموزشی
  مدرس/نویسنده
  حسین احمدی
  امتیاز: 464787
  رتبه:3
  340
  253
  402
  2671
  حسین احمدی ، بنیانگذار TOSINSO ، توسعه دهنده وب و برنامه نویس ، بیش از 12 سال سابقه فعالیت حرفه ای در سطح کلان ، مشاور ، مدیر پروژه و مدرس نهادهای مالی و اعتباری ، تخصص در پلتفرم دات نت و زبان سی شارپ ، طراحی و توسعه وب ، امنیت نرم افزار ، تحلیل سیستم های اطلاعاتی و داده کاوی ... پروفایل کاربر

  ویدیوهای پیشنهادی

  دوره آموزشی SQL Server :: مقدمه - مروری بر روی پیش رو

  تاریخ 27 ماه قبل
  نظرات 24
  بازدیدها 7037
  بانک اطلاعاتی SQL Server یکی از قدرتمندترین بانک های اطلاعاتی دنیاست که توسط شرکت مایکروسافت ارائه شده است. SQL Server یک RDBMS یا Relational Database Management System است. SQL Server در نسخه های مختلفی ارائه شده است و همین موضوع باعث شده که SQL Server در طیف وسیعی از کاربرد ها قابل استفاده باشد، از برنامه های کوچک تا راهکارهایی که در سطح Enterprise مورد استفاده قرار می گیرند. آخرین نسخه SQL Server یعنی نسخه 2016 در خرداد ماه سال 95 به صورت رسمی توسط شرکت مایکروسافت ارائه شد که حاوی تغییرات زیادی نسبت به نسخه قبلی یا 2014 می باشد. در این دوره آموزشی قصد داریم تا با امکانات و ویژگی های این بانک اطلاعاتی قدرتمند آشنا شویم. اما به یک نکته توجه داشته باشید که این دوره مخصوص توسعه دهندگان آماده شده و مناسب افرادی که به دنبال مباحث Administration در SQL Server هستند نمی باشد. بر اساس سرفصل های طراحی شده در این دوره آموزشی:

  1. با مفاهیم اولیه بانک های اطلاعاتی رابطه ای آشنا شده و یاد میگیریم که به چه بانک هایی رابطه ای گفته می شود.
  2. با نحوه نصب و راه اندازی SQL Server آشنا شده و بخش های مختلف مراحل نصب را به همراه بررسی ویژگی هایی که در هنگام نصب می توان انتخاب کرد بررسی می کنیم. همچنین با مفهوم Installation Planning آشنا می شویم و اینکه چگونه باید SQL Server را بر اساس شرایط موجود نصب کرد.
  3. همچنین با نحوه دانلود و نصب SQL Server Management Studio که محیطی برای کار با SQL Server است و همچنین SQL Server Data Tools که ابزارهایی را برای کار با SQL Server در محیط Visual Studio فراهم می آورد آشنا می شویم.
  4. مفاهیم اولیه ای که پیش نیاز شروع طراحی بانک های اطلاعاتی هستند را بررسی می کنیم، اینکه چگونه باید نیازمندی ها را جمع آوری و تحلیل کرد و چگونه از روی نیازمند های جمع آوری شده می توان اقدام به طراحی Database کرد. همچنین با انواع بانک های BI/OLAP و OLTP و کاربرد های هر یک آشنا خواهیم شد. در این دوره تمرکز ما بر روی بانک های OLTP است.
  5. با انواع کلید ها و مفاهیم مرتبط با آن ها آشنا شده و یاد میگیریم که کلید ها چه کاربردی در بانک های اطلاعاتی دارند.
  6. با مبحث نرمال سازی بانک های اطلاعاتی (Normalization) آشنا می شویم. نرمال سازی بانک های اطلاعاتی در چند مرحله مختلف انجام شده و برای بهینه سازی طراحی بانک های اطلاعاتی استفاده می شوند.
  7. نحوه ایجاد جداول در بانک ها را بررسی خواهیم کرد. بررسی کلی مکانیزم ذخیره سازی اطلاعات در SQL Server، بررسی انواع نوع داده در SQL Server و مفهوم Row و Column، آشنایی با کلید های اولیه، مقادیر پیش فرض در جداول، ستون های Identity و نوع های UniqueIdentifier را بررسی خواهیم کرد. با نحوه ایجاد جدول بوسیله دستورات T-SQL و همچنین Designer برنامه SSMS آشنا خواهیم شد. با نحوه ایجاد تغییر در جداول آشنا شده و همچنین به بررسی رابطه ها و انواع آن می پردازیم.
  8. با عملیات های درج، حذف و به روز رسانی اطلاعات در SQL Server آشنا می شویم. همچنین به بررسی Transaction ها و مبحث مدیریت خطا در SQL Server خواهیم پرداخت
  9. امنیت را در SQL Server بررسی خواهیم کرد. مقدمه ای بر مفاهیم اولیه امنیت، بررسی امنیت در سه لایه Server و Database و Object، آشنایی با Login ها و User ها و همچنین کاربرد Schema ها در بانک های اطلاعاتی SQL Server از جمله مباحثی است که در این بخش مطرح خواهند شد.
  10. یاد خواهیم گرفت که چگونه می توان با ایجاد Index ها بر روی جداول، سرعت خواندن اطلاعات از جداول را افزایش داد. در این قسمت انواع ایندکس ها را در SQL Server بررسی کرده، با مفهوم Unique Constraint آشنا شده و با نحوه ایجاد، حذف و نگهداری Index ها در SQL Server آشنا می شویم.
  11. در ادامه با نحوه کوئری گرفتن از بانک ها آشنا می شویم، آشنایی با دستور SELECT، فیلتر کردن اطلاعات، مرتبط سازی خروجی کوئری ها، توابع کار با رشته و عملگر LIKE، استفاده از متغیرها، بررسی Aggregate ها، نحوه استفاده از Join ها و همچنین گروه بندی اطلاعات در کوئری ها، کار با تاریخ، آشنایی با مفهوم Sequence ها، نوشتن Sub Query ها، عملگر Apply و کاربرد CTE ها، توابع Ranking در SQL Server، کار با Cursor ها و همینطور Debug کردن کوئری ها در SQL Server از جمله مباحثی است که در بخش کوئری گرفتن از بانک ها با آن ها آشنا خواهیم شد.
  12. به بررسی مفهوم View ها و دلیل استفاده از آن ها خواهیم پرداخت. با نحوه ایجاد View ها و استفاده از آن ها آشنا خواهیم شد و همچنین یاد میگریم که چگونه می توان بر روی View ها ایندکس ایجاد کرد. در انتها با مبحث Updatable Views آشنا خواهیم شد.
  13. یاد میگیریم که چگونه می توانیم برای بانک های خود Store Procedure بنویسیم و از آن ها استفاده کنیم.
  14. با نحوه استفاده از Trigger آشنا شده و متوجه می شویم که Trigger ها چه نقشی در بانک های اطلاعات دارند.
  15. علاوه بر توابعی که در SQL Server تعریف شده اند، کاربران امکان تعریف توابع مورد نظر خود را دارند که اصطلاحاً به آن ها User-Defined Function گفته می شود. در این بخش به بررسی UDF ها پرداخته و نحوه تعریف و استفاده از آن ها و همچنین بررسی انواع UDF ها می پردازیم.
  16. با قابلیت های In-Memory در SQL Server آشنا می شویم. این قابلیت از نسخه 2014 به SQL Server اضافه شده است. آشنایی با قابلیت In-Memory، بررسی Buffer Pool Extension و همچنین قابلیت In-Memory OLTP را در این بخش بررسی خواهیم کرد و با Memory Optimized Table ها و Memory Optimized SP ها آشنا می شویم.
  17. با مفاهیم Data Files و FILESTREAM در SQL Server که برای کار با فایل ها مورد استفاده قرار میگیرند آشنا می شویم. به بررسی قابلیت FileTable پرداخته و در نهایت با مبحث Table Partitioning آشنا خواهیم شد.
  18. SQL Server قابلیت کار با فرمت XML را دارد که در این بخش با نحوه کار با فایل های XML آشنا می شویم. نحوه ذخیره اطلاعات به صورت XML و همچنین کوئری گرفتن بر روی داده های XML در این بخش بررسی خواهند شد و همچنین یاد میگیریم که چگونه می توانیم اطلاعات XML را Import و Export کنیم.
  19. با مبحث Query Tuning یا بهینه سازی کوئری ها آشنا می شویم. بررسی Query Execution Plan، آشنایی با Query Tuning Adviser از جمله مباحثی هستند که در این بخش آموزش داده می شوند.
  20. با مبحث Concurrency و راه کارهای حل آن در SQL Server آشنا می شویم. مفاهیمی مانند Isolation Level ها و همچنین Locking در این بخش بررسی می شوند.
  21. در آخرین بحش از دوره آموزشی به بررسی راهکار های تهیه پشتیبان از بانک های اطلاعاتی در SQL Server خواهیم پرداخت. تهیه پشتیبان، بازیابی پشتیبان، ایجاد Script از روی بانک های اطلاعاتی و همچنین Attach کردن و Detach کردن بانک ها را بررسی خواهیم کرد و در انتها با آشنایی با سرویس Agent یاد میگیریم که چگونه می توانیم عملیات تهیه پشتیبان به صورت خودکار را در SQL Server پیاده سازی کنیم.

  درباره مدرس


  من، حسین احمدی بنیان گذار وب سایت ITPRO با بیش از 12 سال سابقه فعالیت در زمینه های طراحی و توسعه نرم افزار، مدیریت بانک های اطلاعاتی و همچنین طراحی و توسعه وب در طول این دوره به عنوان مدرس در کنار شما خواهم بود. تا این لحظه به عنوان مشاور، مدرس و کارشناس در بیش از 15 سازمان دولتی و خصوصی فعالیت داشته و در حال حاضر به عنوان یکی از بنیان گذاران و سرپرست تیم توسعه وب سایت ITPRO و عضو هیئت مدیره شرکت ایمن ارقام پارسه البرز فعالیت می کنم.

  تهیه کننده: حسین احمدی
  منبع: ITPRO
  برچسب ها
  ردیفعنوانحجم (مگابایت)مدت زمانقیمت
  1دوره آموزشی SQL Server :: مقدمه - مروری بر روی پیش رو3623 دقیقه و 18 ثانیهرایگان
  2دوره آموزشی SQL Server :: قسمت اول - آشنایی با مفاهیم بانک های اطلاعاتی و SQL Server3220 دقیقه و 54 ثانیهرایگان
  3دوره آموزشی SQL Server :: قسمت دوم - نصب SQL Server، Management Studio و Data Tools7745 دقیقه و 59 ثانیه7,700 تومان
  4دوره آموزشی SQL Server :: قسمت سوم - ایجاد بانک های اطلاعاتی8555 دقیقه و 11 ثانیه7,150 تومان
  5دوره آموزشی SQL Server :: قسمت چهارم - ایجاد جداول و نوع های داده5534 دقیقه و 1 ثانیه5,500 تومان
  6دوره آموزشی SQL Server :: قسمت پنجم - ایجاد رابطه ها بین جداول7545 دقیقه و 41 ثانیه11,000 تومان
  7دوره آموزشی SQL Server :: قسمت ششم - نکات تکمیلی در مورد ایجاد جداول4525 دقیقه و 55 ثانیه6,050 تومان
  8دوره آموزشی SQL Server :: قسمت هفتم - ایجاد بانک اطلاعاتی حسابداری و انبار6234 دقیقه و 35 ثانیه6,050 تومان
  9دوره آموزشی SQL Server :: قسمت هشتم - امنیت در SQL Server7948 دقیقه و 53 ثانیه14,300 تومان
  10دوره آموزشی SQL Server :: قسمت نهم - درج اطلاعات با دستور INSERT INTO 4622 دقیقه و 46 ثانیه4,950 تومان
  11دوره آموزشی SQL Server :: قسمت دهم - بانک اطلاعاتی فروشگاه4325 دقیقه و 39 ثانیهرایگان
  12دوره آموزشی SQL Server :: قسمت یازدهم - آشنایی با دستور SELECT3216 دقیقه و 42 ثانیه4,400 تومان
  13دوره آموزشی SQL Server :: قسمت دوازدهم - فیلتر کردن کوئری ها (عبارت WHERE)4224 دقیقه و 5 ثانیه4,950 تومان
  14دوره آموزشی SQL Server :: قسمت سیزدهم - مرتب سازی نتایج کوئری ها105 دقیقه و 47 ثانیهرایگان
  15دوره آموزشی SQL Server :: قسمت چهاردهم - به روز رسانی و حذف اطلاعات (دستورات UPDATE و DELETE)6228 دقیقه و 6 ثانیه6,600 تومان
  16دوره آموزشی SQL Server :: قسمت پانزدهم - مباحث تکمیلی UPDATE و DELETE و عبارت OUTPUT2613 دقیقه و 6 ثانیهرایگان
  17دوره آموزشی SQL Server :: قسمت شانزدهم - متغیرها و متغیرهای نوع table2513 دقیقه و 57 ثانیه3,850 تومان
  18دوره آموزشی SQL Server :: قسمت هفدهم - جداول موقت (Temporary Tables)147 دقیقه و 44 ثانیهرایگان
  19دوره آموزشی SQL Server :: قسمت هجدهم - توابع داخلی SQL :: بخش اول (کار با رشته ها)5937 دقیقه و 36 ثانیه6,050 تومان
  20دوره آموزشی SQL Server :: قسمت نوزدهم - توابع داخلی SQL :: بخش دوم (کار با تاریخ و زمان)4125 دقیقه و 2 ثانیه4,950 تومان
  21دوره آموزشی SQL Server :: قسمت بیستم - توابع داخلی SQL - بخش سوم (کار با توابع ریاضی)2415 دقیقه و 20 ثانیهرایگان
  22دوره آموزشی SQL Server :: قسمت بیست و یکم - توابع داخلی SQL :: بخش چهارم (توابع سیستمی و Metadata)5127 دقیقه و 52 ثانیه4,950 تومان
  23دوره آموزشی SQL Server :: قسمت بیست و دوم - توابع داخلی SQL :: بخش آخر (تابع CHOOSE، توابع منطقی و عبارت CASE)4323 دقیقه و 2 ثانیه4,400 تومان
  24دوره آموزشی SQL Server :: قسمت بیست و سوم - تبدیل نوع ها (Type Casting)4017 دقیقه و 39 ثانیه3,850 تومان
  25دوره آموزشی SQL Server :: قسمت بیست و چهارم - ایجاد داده های تصادفی برای تست در SQL Server4218 دقیقه و 55 ثانیهرایگان
  26دوره آموزشی SQL Server :: قسمت بیست و پنجم - Ranking Function ها و صفحه بندی کوئری ها5520 دقیقه و 39 ثانیه3,850 تومان
  27دوره آموزشی SQL Server :: قسمت بیست و ششم - Join ها و کوئری گرفتن از چندین جدول7734 دقیقه و 43 ثانیه6,050 تومان
  28دوره آموزشی SQL Server :: قسمت بیست و هفتم - Sub Query ها و ادغام نتایج کوئری ها با UNION, INTERSECT و EXCEPT8437 دقیقه و 52 ثانیهرایگان
  29دوره آموزشی SQL Server :: قسمت بیست و هشتم - آشنایی با Common Table Expressions یا CTE ها4820 دقیقه و 2 ثانیه3,850 تومان
  30دوره آموزشی SQL Server :: قسمت بیست و نهم - Aggregate Function ها و مبحث Grouping9942 دقیقه و 43 ثانیه5,500 تومان
  31دوره آموزشی SQL Server :: قسمت سی ام - حذف مقادیر تکراری و عبارت DISTINCT207 دقیقه و 13 ثانیهرایگان
  32دوره آموزشی SQL Server :: قسمت سی و یکم - کاربرد PIVOT و UNPIVOT در SQL Server4119 دقیقه و 8 ثانیه3,850 تومان
  33دوره آموزشی SQL Server :: قسمت سی و دوم - استفاده از عبارت OVER در Aggregate Function ها3012 دقیقه و 45 ثانیهرایگان
  34دوره آموزشی SQL Server :: قسمت سی و سوم - مباحث پیشرفته در مورد درج، به روزرسانی و حذف اطلاعات1361 ساعت و1 دقیقه و 33 ثانیه8,800 تومان
  35دوره آموزشی SQL Server :: قسمت سی و چهارم - Sequence ها7738 دقیقه و 58 ثانیه4,400 تومان
  36دوره آموزشی SQL Server :: قسمت سی و پنجم - آشنایی با Schema و استفاده از آن در بانک های اطلاعاتی3515 دقیقه و 38 ثانیهرایگان
  37دوره آموزشی SQL Server :: قسمت سی و ششم - مبحث Backup and Recovery (پشتیبان گیری و بازیابی بانک های اطلاعاتی)12356 دقیقه و 40 ثانیه11,000 تومان
  38دوره آموزشی SQL Server :: قسمت سی و هفتم - دانلود و Restore کردن بانک اطلاعاتی AdventureWorks164 دقیقه و 57 ثانیهرایگان
  39دوره آموزشی SQL Server :: قسمت سی و هشتم - عبارات IF و WHILE و کار با Cursor ها9744 دقیقه و 20 ثانیه5,500 تومان
  40دوره آموزشی SQL Server :: قسمت سی و نهم - Transaction ها، Isolation Level ها و آشنایی با مفاهیم Lock و Concurrency10354 دقیقه و 31 ثانیه7,700 تومان
  41دوره آموزشی SQL Server :: قسمت چهلم - مدیریت خطا (Error Handling)6227 دقیقه و 59 ثانیهرایگان
  42دوره آموزشی SQL Server :: قسمت چهل و یکم - کار با View ها5023 دقیقه و 4 ثانیه4,400 تومان
  43دوره آموزشی SQL Server :: قسمت چهل و دوم - کار با Stored Procedure ها10444 دقیقه و 32 ثانیه7,150 تومان
  44دوره آموزشی SQL Server :: قسمت چهل و سوم - کار با Trigger ها6530 دقیقه و 30 ثانیه4,180 تومان
  45دوره آموزشی SQL Server :: قسمت چهل و چهارم - آشنایی با User Defined Functions یا UDFs4823 دقیقه و 12 ثانیهرایگان
  46دوره آموزشی SQL Server :: قسمت چهل و پنجم - آشنایی با User Defined Data Types و User Defined Table Types2412 دقیقه و 39 ثانیهرایگان
  47دوره آموزشی SQL Server :: قسمت چهل و ششم - کار با مستندات XML9739 دقیقه و 50 ثانیه7,150 تومان
  48دوره آموزشی SQL Server :: قسمت چهل و هفتم - آشنایی با Dynamic Query ها4219 دقیقه و 23 ثانیه3,300 تومان
  49دوره آموزشی SQL Server :: قسمت چهل و هشتم - آشنایی با Index ها و بهینه سازی کوئری ها9846 دقیقه و 16 ثانیه8,800 تومان
  50دوره آموزشی SQL Server :: قسمت چهل و نهم - آشنایی با In-Memory OLTP3114 دقیقه و 50 ثانیهرایگان
  51دوره آموزشی SQL Server :: قسمت پنجاهم - آشنایی با سرویس Agent، ایجاد اسکریپت ها و Database Diagram ها6023 دقیقه و 32 ثانیه4,620 تومان
  52دوره آموزشی SQL Server :: قسمت پنجاه و یکم - کار با FILESTREAM ها5526 دقیقه و 55 ثانیه4,400 تومان
  53دوره آموزشی SQL Server :: قسمت پایانی - مروری بر دوره2310 دقیقه و 33 ثانیهرایگان
  دورهمجموعه کل دوره2,97524 ساعت و32 دقیقه و 42 ثانیه211,200 تومان
  مطالب مرتبط

  در حال دریافت اطلاعات

  نظرات
  • سلام خسته نباشید
   من زیاد دیدم توی آگهی های استخدام که میگن آشنایی به SQl و ... میخوان
   خواستم بدونم شما فرمودین برای توسعه دهندگان ، مثلا منی که ادمین شبکه هستم ، به کارم میاد این دوره؟
  • اقای احمدی من تو پی اچ پی دستم بازه می تونم هم از مایکروسافت اس کیو ال استفاده کنم هم از مای اس کیو ال به نظرتون MS SQL Server نسبت به MYSQL تفاوتی داره، منظورم اینه که میتونید یک مقایسه اجمالی کنید.
   با هر دوشون کار کردم، البته در سی شارپ با MS SQL و تو php با My sql
  • سلام
   استاد در مورد داینامیک کوئری ها هم میشه در این دوره بحث کنید
   باتشکر
  • فرهان جان، تو آگهی ها که نوشته میشه آشنایی با SQL Server باید ببینی تو چه زمینه ای SQL کار میخوان، البته این دوره پیش نیاز دوره Administration هست و شما باید با پایه و مقدمات SQL آشنایی داشته باشید. برای مثال ما تو این دوره راجع مباحثی مثل Always On یا High Availability صحبت نمیکنیم و تمرکزمون بیشتر روی طراحی و پیاده سازی بانک ها + کوئری گرفتن از اطلاعات هست.

   ارسطو جان، یه مطلب راجع به مقایسه این دو تا بانک اطلاعاتی تو سایت میزارم.

   حتماً، یک بخشی از مباحث راجع به کوئری گرفتن تو SQL Server هست و حتماً راجع به کوئری های داینامیک صحبت می کنیم.
  • سلام. چه موقع فیلم ها کامل می شوند این فقط جلسه اوله
  • باسلام و
   اجازه استاد
   بنظرم 4ماهی طول بکشه
   البته بنظرم همینکه یکجا و در عرض چند روز عرضه نمیشه خوبه چون وقتی فیلم هارا میبینیم بعدش تمرین میکنیم اگر سوال پیش امد میپرسیم وبعدش برای جلسه بعداماده میشویم
  • سلام اقای مهندس احمدی
   آموزش کامل پروفایل گرفتن رو هم توی این دوره قرار میدید؟
  • سلام. بله. حتما در مورد ابزار profiler صحبت میشه داخل دوره.
  • سلام
   مهندس در مورد FILESTREAM هم بحث خواهید کرد؟
  • سلام، بله حتماً، ولی قسمت های پایانی دوره میرسیم به FILESTREAM.
  • سلام استاد.وقت شما بخیر
   استاد احمدی برگزاری دوره Administration در برنامه شما قرار داره؟
  • سلام، به امید خدا برای سال دیگه دوره Administration تو برنامه هست، البته بعد از اتمام دوره های طراحی وب و سی شارپ پیشرفته.
  • سلام استاد من تازه دوره سی شارپ مقدماتی رو گذروندم
   دیدن این ویدئو کمک میکنه بهم ؟
   ضمنا کاهش برای کسایی که یکجا میخریدن درصد رو تخفیف قائل میشدید
  • سلام و عرض ادب، اگر قصد دارید بخش پیشرفته سی شارپ رو شروع کنید، دوره SQL رو حتماً بگذرونید، چون برای برنامه نویسی بانک اطلاعاتی و ADO.NET آشنایی با SQL Server رو لازم دارید، تو دوره مقدماتی ما فقط بر روی مباحث پایه متمرکز بودیم، اما تو دوره پیشرفته به SQL نیاز پیدا می کنید، اگر دوره رو یکجا خریداری کنید شارژ هدیه دریافت می کنید و برای خرید دوره های دیگه می تونید از شارژ هدیتون استفاده کنید، اما تخفیف رو دوره ها متاسفانه نداریم.
  • سلام
   میخواستم بدونم نحوه پرداخت اقساطی دوره ها به چه صورتی هستش؟
   ممنون
  • سلام، برای پرداخت اقساطی شما می تونید هزینه هر قسمت رو به صورت جداگانه پرداخت کنید، هر قسمت رو که باز کنید گزینه پرداخت برای همون قسمت وجود داره.
  • سلام خسته نباشید . من ویدئو بر روی دستگاه شرکتمون نگاه میکنم و سخت افزار قوی نداره . رو دستگاه من sql 2014 هست ، با همین میشه آموزش یاد گرفت؟
  • سلام
   و اجازه استاد
   بله می توانید یاد بگیرید فقط
   الف ) نصب 2014 با2016 فرق داره که البته برای شما روی سیستمان نصب است
   ب) چندتابع در قسمت آموزشهای تابع است که خود مهندس در اموزش اشاره میکنند
   بیقه موارد را براحتی در sql2014 می توانید اجرا کنید
  • با سلام و خسته نباشید
   جناب احمدی ضمن تشکر بابت نحوه تدریس سوالی از حضورتون دارم
   آیا میشه ورژن ssms با نرم افزار sql server متفاوت باشه؟ منظورم اینه که من نرم افزار sql server 2016 رو نصب کردم. حالا میتونم آخرین ورژن ssms 2017 رو نصب کنم در کنار sql server 2016 ؟؟؟
  • سلام، وقت بخیر
   در حال حاضر SSMS یک برنامه مجزا هست و می تونید در کنار کلیه نسخه های SQL Server نصبش کنید. شما می تونید SSMS رو کنار نسخه 2016 هم نصب کنید.
  • سلام جناب احمدی، من آموزش پروفایل گرفتن از دیتابیس رو پیدا نکردم، میخواستم بدونم توی کدوم قسمت آموزش دادید؟
  • سلام، وقت بخیر، تو قسمت چهل و هشتم به صورت مقدماتی و اولیه این ابزار بررسی شده. فقط بگم که به صورت کامل نیست مبحث Profiler.
  • این دوره چند ساعت هست؟
  • سلام، وقت بخیر
   حدود 24 ساعت.

  برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید

  arrow