در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

نازنین وثوقی

از نگاه بازار کار SQL سرور کدامیک از موارد زیر بهتر است ؟

با سلام خدمت همگی دوستان بنده sql server که با شماره آزمون 70-461 است را یاد گرفته ام، حال به نظر شما دوره 70-462 که ادامه sql server است را شروع کنم یا ADO را شروع کنم؟ یا اگه نظر بهتری دارید که اون رو ادامه بدم بی زحمت بگین

#انتخاب_sql_سرور_یا_ado.net #مشاغل_مرتبط_با_sql_سرور #بازار_کار_sql_سرور #کاریابی_با_sql_سرور #تخصص_های_مرتبط_با_sql_سرور
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
محمد طارمی

سلام ، ببینید به نظر من یک هدفی رو برای خودتون مشخص کنید و تا انتها اون رو ادامه بدین چون بعد چند سال بخودتون میاد و میبینید واقعا فرد متخصصی تو اون حوزه شدید.و همینطور درآمد خیلی خوبی خواهید داشت.ولی اگر بخواید از هرکدام از زبانهای برنامه نویسی اندکی یاد بگیرید بهتون قول میدم هیچ پیشرفتی نخواهید کرد و همیشه در حد یک تایپیست با کلاس خواهید موند.چون هر کدام از این زبانها و نرم افزارها دنیای وسیعی دارند و شما نمیتونید تو همه ی این موارد فرد حرفه ای بشید.اولویت اصلیتون دیتابیس باشه و بعد اگر خواستید بسته به مقتضیات کارتون دانشی رو از زبانهای دیگر برنامه نویسی کسب کنید.بطور مثال اگر خواستید در SQL Server قابلیت In Memory رو پیاده سازی کنید بهتره که بدونید در EF با چه تکنینی می بایست این کار انجام داد.

متخصص SQL Server در مباحث: Design & Implement T-SQL Administration Performance&Tuning
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....